Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
    Головна » 2017 » Травень » 3 » Спортивна гордість Петропавлівської СШ №2. Знай наших!
    15:39
    Спортивна гордість Петропавлівської СШ №2. Знай наших!

З 19 по 23 квітня 2017 року у місті Славутич відбулись одночасно Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 та 15 років, ХХVI відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті Героїв Чорнобиля.

Наші юні важкоатлети змагались у складі збірної команди Луганської області.

І знов перемога!

Чмірьова Анастасія, учениця 6 класу Петропавлівської СШ №2, посіла І місце в обох змаганнях і стала Чемпіонкою України! Вона встановила два рекорди турніру, за що отримала свідоцтво! Це була вагова категорія до 32 кг.

В іншій категорії (до 40 кг) упевнено знов перемогла Коміссаренко Карина, учениця 8 класу, втретє підтвердивши титул Чемпіонки України!

Крім того вона встановила новий рекорд України у ривку для дівчат віком до 15 років!

Серед хлопчиків 4 місце посів учень 7 класу, Абакін Микита. Це дуже гарний результат!

Вітаємо наших юних важкоатлетів та їх заслуженого тренера України, вчителя фізичної культури школи Гребельного В.Т.

Ми вами пишаємось! Бажаємо нових перемог та рекордів!