16 лютого 2017 року в Петропавлівській спеціалізованій школі №2 відбулися творчі звіти вчителів, які атестуються.
Відкриті уроки педагогів школи також проводились в рамках районного конкурсу «Найкращий інноваційний урок в умовах сільської школи». Саме тому на них були присутні не тільки адміністрація, колеги, але й методисти районного методичного кабінету працівників освіти Станично-Луганського району Усманова Н.Д., Черепченко О.М.
На уроці біології у 8 класі, вчитель Філіпова А.В., учні вивчали зорову сенсорну систему за новою програмою згідно оновленого Державного стандарту базової і повної середньої освіти. Та заняття було незвичайним – нестандартний урок – навчальний 3D кінозал: «Життєвість. Інформаційність. Різнобарвність». Різноманітні педагогічні прийоми: «Магічні квадрати», «Рюкзачок», «Дерево рішень», флеш-презентація, відео з використанням інтерактивної дошки, цікаві інформації та завдання, дослід «Анімаційні ілюзії» – все це дозволило Анні Василівні створити справжню атмосферу пізнання, де кожен учень вчиться із задоволенням.
Надзвичайно цікавим став перегляд відео з використанням 3D-анагліфних окулярів «Ігри розуму» як нагорода за активну співпрацю.
Слід відзначити, що підготував цей урок творчий вчитель, який вміє поєднати інноваційні педагогічні технології та класичні методи, досконало володіє комп’ютером та максимально застосовує можливості мережі «Інтернет».
Урок був насичений, діти емоційно сприймали інформацію. І головне, що дуже добре засвоїли навчальний матеріал. Результатом цього були правильно розв’язані тести, заповнені таблиці, робота за німим малюнком та коментування 3D моделі ока.
Учні 9 класу на уроці алгебри, вчитель Кравцова Н.І., опанували елементи прикладної математики за темою «Відсоткові розрахунки». Звичайно, для випускників ІІ ступеню навчання дуже важливо готуватися до ДПА, ЗНО. Це була ділова гра з елементами тренінгу.
Клас перетворився на офіс компанії «PRO Consulting Group», де були представлені технічний директор, керівники фінансового, юридичного консалтингу, відділу боротьби із корупцією, навчального центру. Міні-лекції, математична казка, «Морський бій» із сюрпризом, прикладні задачі (як вигідно вкласти свої заощадження, про споживання природного газу в Україні та інші), міні - проект «Порівняльна характеристика електричних ламп». Це має практичну спрямованість у повсякденному житті та у зв’язку із участю школи у проекті «Енергоефективні школи».
Заповіт Нобеля, Франкліна, українці-лауреати Нобелевської премії – вся ця інформація була пов’язана з відсотками – 8 чудом світу.
На високому методичному рівні були підібрані завдання, застосовані ікт-технологія в кабінеті, який обладнаний інтерактивною дошкою, нестандартні методи розв’язування задач (наприклад, метод «креста»).
«Коли навчатись легко» - це про надзвичайно сучасний урок математики, який створив педагог-майстер Ніна Іванівна.
Дев’ятикласники дуже активно співпрацювали в групах і показали гарний рівень знань, що говорить про ефективність проведення тренінгу.
Уроки наших колег були дуже цікавими і дійсно інноваційними!
То ж побажаємо їм і надалі творчих успіхів, креативних ідей!
Гонтаренко Т.П., заступник директора з навчально-виховної роботи
Петропавлівської СШ №2
|